Sara publikon foton më të mirë me nënën e saj

Magazine
11:12 | 18 Nëntor 2020

Sara Hoxha është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë.

Ajo këtë periudhë është në pritjen më të ëmbël, ku do të bëhet nënë për herë të parë,

Duke pozuar rrallë herë me familjarët e saj, Sara së fundmi shfaqet pranë nënës.

Me një bukuri dhe elegancë në paraqitjen fizike, nënë e bijë duken mahnitëse.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.