Sara Hoxha shfaqet në plazh pa bikini

Magazine
02:36 | 14 Gusht 2020

E dashura e Ledrit është duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptar.

Sara Hoxha vajza e cila u bë përnjëherësh e famshme po vazhdon të zgjoj kureshtje me çdo postim që hedhë në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

E sidomos tani tek sa është në pritjen e saj të ëmbël, i gjithë publiku ka kthyer sy e vesh kah çifti Vula.

Sara çdo herë është komentuar për bukurinë që posedon e linjat trupore, e imazhet atraktive nuk po mungojnë as gjatë shtatzënisë.

Në një foto që ka sjellë bukuroshja Hoxha duket thuajse nuk ka veshur fare bikini.

Si guxoi kështu?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.