Sara e Ledrit shtatzëne ama nuk i kursen pozat me gjoks jashtë

Magazine
22:30 | 29 Korrik 2020

Sara Hoxha, e fejuara e reperit Ledri Vula, që do të bëhet nënë për herë të parë, është vënë me të shpejtë në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

Emri i saj po lakohet pafundësisht në mediat rozë, sidomos pas lajmit të shtatzanisë, ku edhe është mësuar se çifti do të bëhen prindër të një vajze.

Sara, është dukur këndshëm në eventin që ajo bashkë me Ledrin bënë për të zbuluar gjininë e bebes.

Tutje, bukuroshja me sy të shkruar nuk i ka kursyer fotografitë joshëse, madje duke treguar edhe asetet trupore, shkruan “Kosovarja”.

E bukur, apo jo?

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.