Sa shumë kilogramë ka shtuar Genta

Magazine
00:56 | 05 Gusht 2020

Genta Ismajli që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë me turkun e njohur gjithmonë tërheqë vëmendje me pozat e ndryshme.

Me imazhe të ndryshme në rrjete sociale, ajo shpesh është pjesë e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këto ditë, dyshja po relaksohen në një vend përrallorë, duke shijuar ditët në plazh.

Në fotografinë e publikuar, shihet se sa shumë është shëndoshur Genta.

Theksojmë, çifti publikojnë vazhdimisht fotografi pranë njëri-tjetrit dhe nuk mungojnë dedikimet me fjalë dashurie.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.