Sa shumë e ka shëndoshur shtatzënia nusen e Goldit

Magazine
19:20 | 14 Nëntor 2020

Gold Ag shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë.

Ermira duket qenë aktive në rrjete sociale, nuk po ndalet duke publikuar imazhe të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që është shtatzënë, ajo ka shtuar shumë kilogramë e që duket shumë ndryshe në fytyrën e saj.

Kujtojmë, çifti janë martuar muaj më parë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.