Sa nuse e bukur me këtë veshje Ariana

Magazine
01:01 | 31 Korrik 2020

Ariana Fejzullahu është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Ajo me postimet e veçanta në rrjete sociale, gjithmonë pozon në forma të ndryshme e menjëherë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Si në përditshmëri, ashtu edhe në veshje tradicionale ajo zgjedh modelet më të bukura që ekzistojnë.

Këtë herë, në imazhin që ka postuar gruaja e Ermalit duket një nuse e mrekullueshme.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.