Sa bukur po duket Arbana si nënë e ardhshme

Magazine
01:50 | 29 Korrik 2020

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani njihet si një nga personazhet më atraktive të ekranit shqiptar.

Ajo është tejet e dashur për publikun, për shkak të emisioneve të shumta që ka drejtuar.

Arbana në paraqitjen e saj të fundit, është shfaqur nga pishina teksa ka pozuar e buzëqeshur.

Ajo si gjithnjë ka marrë vëmendjen e publikut me thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë që e karakterizojnë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.