Ryva Kajtazi s’merret me mësyshin, e zbulon djalin bukurosh

Magazine
02:15 | 28 Gusht 2020

Ryva Kajtazi ka dy muaj që u bë nënë për herë të dytë.

Këngëtarja bukuroshe është duke shijuar këtë moment pa fund me bashkëshortin, vajzën e tani edhe djalin, shkruan “Kosovarja”.

Siç vërehet Ryva nuk e ka kompleks punën e ‘syrit të keq’ apo ndryshe siç thuhet ‘mësyshin’ pasiqë nga fillimi e ka zbuluar edhe fytyrën e djalit të saj.

Edhe tani tek sa rritet Ryva ka publikuar një video me djalin ku po duket një fëmijë i mrekullushëm.

I bukur dhe i ëmbël apo?/Kosovarja/

 

 

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.