Rrallë kush mund ta ketë një trup si të Afërdita Dreshajt

Magazine
01:44 | 29 Korrik 2020

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Aktualisht, ajo ndodhet për pushime përkrahë bashkëshortit të saj, Jakub Kindl.

E veshur me plot stil e shije, ajo duket kaq perfekte dhe në formë të duhur.

Linjat e trupit të saj, si gjithmonë janë në top formë duke vazhduar të marrë vëmendjen e publikut.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.