Romeo ndan momente intime duke u puthur me Jonidën

Magazine
23:56 | 20 Korrik 2020

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi nuk e fshehin më lidhjen e tyre.

Ato janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar, si nga mediat, ashtu dhe nga publiku.

Dyshja nuk i kursejnë fotot së bashku në rrjete sociale, duke treguar se janë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit. Foton më të fundit e ka publikuar Romeo. Ai dhe Jonida shihen pranë një motorri, me kaskat mbrojtëse në kokë.

Romeo po e mban Jonidën në krahë dhe fotoja ka tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve. “Zero gravitet”, ka shkruar ai krahas fotos.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.