Rita Ora shumë shpejt mund të jetë një ndër artistet më të paguara

Magazine
20:40 | 17 Nëntor 2020

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora është një person me pasuri marramendese. Sipas “The Sun”, vetëm me 2 albume me disa këngë që kanë qenë më të pëlqyerat, Rita ka arritur një pasuri prej 20 milionë paundësh.

Gjithashtu, Ora shumë shpejt mund të zërë vendin e artisteve femra më të pasura në botë, pasi ajo nuk është mbështetur vetëm tek muzika, por ka shfrytëzuar famën e saj për të bërë para përmes fushatave reklamuese.

“Rita ka shkopin magjik kur vjen puna tek admirimi i publikut. Ajo është seksi, shumë e qeshur dhe përshtate shumë lehtë. nuk janë vetëm fansat që e ndjekin, por edhe njerëzit që nuk do i dëgjonin këngët e saj. ajo ka pamjen e një modeleje pa pasur ato masa që kanë modelet dhe reklamuesve ju pëlqen shumë kjo gjë”, kanë thënë disa burime.

CHECK THIS OUTMgid

Dy 19-vjeçare kanë në bankë 170 milion lekë
Ndërkohë, një ditë më parë është zbuluar se këngëtarja e famshme ka nënshkruar edhe një marrëveshje tjetër të madhe, këtë herë me JD Sports, për të zhvilluar fushatën e saj të Krishtlindjes. Sipas mediave të huaja, kjo kontratë i jep asaj një shumë prej miliona eurosh.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.