Rita Ora publikon foto me bikini, ndjen nostalgji për kohën e plazhit

Magazine
00:54 | 19 Korrik 2020

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, u rikthye në Londër pas muajsh qëndrimi e izoluar në një shtëpi në fshat.

Ajo është në përgatitje e sipër të disa projekteve muzikore, të cilat priten të jenë të gatshme së shpejti për fansat.

Teksa pandemia globale ka ndikuar në punën e këngëtares, Rita duket se po ndjen nostalgji për kohën e pushimeve.

Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory, ku shfaqej me bikini të kuqe në plazh.

Në këtë fotografi, Ora dukej mjaft atraktive teksa vine në pah linjat atraktive trupore, për të cilat është gjithmonë e komentuar.

“Më kthe mbrapa”, ka shkruar 29-vjeçarja në mbishkrimin e kësaj fotografie, duke bërë kështu të ditur se po e ndjen mallin për pak plazh.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.