Rita Ora prapë shfaqet me bikini të vogla

Magazine
23:33 | 29 Korrik 2020

Rita Ora e ka bërë gjestin e pahijshëm para ndjekësve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku duket joshëse në bikini.

Rita ka treguar format trupore dhe duket seksi ndërsa sytë kanë shkuar diku tjetër. Rita e ka bërë veprimin e pahijshëm duke treguar gishtin e mesëm para një numri të madh të ndjekësve.

“Kur ajo mendon se është e lezetshme por hunda e saj është djegur 🥵”, ka shkruar Rita pranë postimit në Instagram.

View this post on Instagram

When she think she cute but her nose is burnt 🥵

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.