Rita Ora imazh i rrjetit 5G në Britaninë e Madhe

Magazine
21:40 | 12 Nëntor 2020

Rita Ora fal suksesit në karrierën muzikore ka fituar edhe kontrata me kompani të ndryshme për të qenë imazh i tyre.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundi është bëri imazh i rrjetit 5G në Britaninë e Madhe dhe tashmë ka sjellur edhe klipin e parë promovues të tyre, shkruan Indeksonline.

Rita ka ndarë promon me adhuruesit në Instagram, duke thënë se është e entuziazmuar që ka punuar me ta.

Si çdo herë artistja erdhi me një pamje unike, joshëse dhe plotë pozitivitet teksa ftoj adhuruesit që ta shikonin këtë videoklip.

Ndërsa, përveç kësaj Rita është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore që pritet të lansohen së shpejti.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.