Rita Ora heqë dorë nga gjoksi, tani ekspozon të pasmet

Magazine
02:43 | 04 Gusht 2020

Rita Ora po merr vëmendjen e audiencës me postimet që po i bën.

Këngëtarja shqiptare ka gjetur sërish e emrin e saj në ballinat e mediave rozë, kjo pas imazheve provokuese që ajo është duke ndarë.

Prishtinasja është duke shijuar pushimet në bregdet me të dashurin e saj të ri Romain Gavras, dhe pozat në bikini nuk kanë munguar nga biondja.

Ajo foton e fundit të ndarë në Instastory është shfaqur e zhveshur pjesën e sipërme të trupit ndërsa fokuson me kamerë të pasmet e formësuara.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.