Rita Ora gati zbulon të gjitha në foton ku shihet pa reçipeta

Magazine
03:46 | 10 Gusht 2020

Rita Ora ka rrezikuar shumë me postimin e fundit.

Rita Ora ka qenë një nga emrat më të lakuar për gjatë këtyre javëve të fundit, kjo për shkak të imazheve shumë provokuese që ajo po bën gjatë pushimeve.

Këngëtarja nga Prishtina është në Ibiza me të dashurin e saj të ri, ajo është duke dhuruar spektakël me fotot që po i publikon në baza ditore.

Biondja kësaj radhe gati sa nuk zbuloi gjithçka pasi nuk kishte veshur fare sytjena, dhe bluza e bardhë e hapur në pjesën e gjoksit vetëm sa ngacmonte imagjinatën e ndjekësve.

View this post on Instagram

🔒

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.