Rina Balaj ngacmon imagjinatën e fansave, shfaq asetet përmes rrobave të larjes

Magazine
00:31 | 15 Korrik 2020

Rina Balaj është njëra nga këngëtaret e estradës shqiptare që po tërheq vëmendje në masë të madhe.

Përpos prurjeve të reja muzikore, ajo është aktive edhe në rrjete sociale duke publikuar momente të lumtura nga pushimet.

Ajo që një kohë të gjatë është duke servuar imazhe të ndryshme nga bregdeti, ndërsa shpesh shihet nën shoqërinë e të dashurit të saj.

View this post on Instagram

@alphapoporiginal 🦅

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Rina, ka lënë gojëhapur të gjitha ndjekësit e saj përmes pozave tërheqëse.

E veshur me bikini, bukuroshja shqiptare ka theksuar linjat trupore, të cilat i ka arritur përmes stërvitjeve në palestër.

View this post on Instagram

VMKMZEMRA

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.