Reperi kosovar nostalgji për fëmijërinë e tij, prezanton prindërit

Nostalgji
20:11 | 04 Korrik 2020

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Ai ka shfaqur nostalgji për fëmijërinë e tij, derisa ka prezantuar edhe prindërit e tij.

 

 

“Une me prinderit e mi, ne vizite te Babi ushtar”, ka shkruar ai krahas fotografisë të publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.