Reperi i njohur shqiptar e thotë troç: Enca është diva, talent dhe mbretëreshë

Lajme
15:50 | 25 Nëntor 2020

Enca është vlerësuar lart nga një prej kolegëve të saj.

Reperi Don Phenom gjatë ditës së sotme është përgjigjur në disa prej pyetjeve të fansave të tij. Ata ishin kureshtar të dinin më shumë për projektet e reja muzikore e normalisht edhe për disa prej kolegëve të tij.lajmi.net. Një ndjekës i shkruan “Qfare mendimi ke per Encen?”, kurse përgjigja e tij ishte e menjëhershme “Enca asht super artiste, esht diva, talent dhe pse jo mbretëresha”.

Enca dhe Don Phenom kanë miqësi të mirë me njëri-tjetrin, madje ata kanë bashkëpunuar edhe për një projekt muzikor. Kënga e përbashkët e tyre titullohet “Kujt po i han” dhe u publikua dy vite më parë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.