Reperi i njohur fotografohet me këtë femër në dhomën e gjumit

Magazine
09:27 | 26 Nëntor 2020

Reperi është fotografuar me një femër në dhomë të gjumit.

Reperi i famshëm, Tyga, është i suksesshëm në muzikë. Po aq i komentuar është edhe lidhur me jetën luksoze dhe atë private ku shpesh shihet i rrethuar nga vajza seksi.lajmi.net. Pas një imazhi ku shihej i rrethuar nga femra të zhveshura, Tyga e ka realizuar një foto me njërën prej tyre, brenda dhomës së gjumit.  Vajza përball tij shihet gjysmë e zhveshur derisa në fokus të veçantë vuri të pasmet.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.