“Rejan” kapet mat me basketbollistin turk

Turke
23:54 | 14 Korrik 2020

Para 3 javësh u përfol për një lidhje të mundshme mes aktores së njohur Ebru Şahin dhe basketbollistit Cedi Osman.

Ebru dhe Cedi i mohuan këto lajme publikisht në InstaStory dhe madje me fjalë pak të rënda.

Duket se lajmet e portaleve nuk qenkan të rreme, së fundmi Ebru u kap mat në makinën e Cedi.

Asnjëri nuk pranoi të fliste .

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.