Reja e Shkurtes ndan një moment interesant me burrin

Magazine
23:33 | 22 Nëntor 2020

Si gjithë të tjerat, ashtu edhe reja e këngëtares së njohur Shkurte Fejzës ka arritur që të jetë një emër i njohur në mediat rozë.

Përmes pozave të shumta që bën në rrjete sociale, ajo nenjëherë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Momentet e shumta nga përditshmëria, ajo më shumë i publikon pranë burrit të saj.

Edhe këtë herë, e ulur para pasqyrës ajo ndau një fotografi të bukur bashkë me të.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.