Reja e Shkurtës kështu e shfaq bukurinë e saj

Magazine
18:04 | 17 Nëntor 2020

Kështu e shfaq bukurinë e saj reja e Shkurtës.

Erza Dana është reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare Shkurte Fejza.

Kohëve të fundit ajo i është rikthyer rrjeteve sociale, duke publikuar imazhe të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Vëmendje gjithmonë merr look-u i saj, më të cilin shfaqet gjithmonë energjike dhe me mjaftë stil.
Edhe së fundmi ndau një poza goxha të nxehtë e ulur para pasqyrës.

Në këtë mënyre ajo po e ekspozon bukurinë e saj të pakrahasueshme.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.