Rama publikon foto tjetër të Thaçit: Liria ka emër

Lajme
21:21 | 14 Nëntor 2020

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një fotografi tjetër të ish-presidentit Hashim Thaçi, me mbishkrimin ‘’Liria ka emër’’.

Përderisa Thaçi me krerë të tjerë të UÇK’së po mbahen në Hagë, në anën tjetër po vazhdon përkrahja e tyre në mënyra të ndryshme nga të gjithë.

 

#LiriaKaEmër🇦🇱🇽🇰

Imazhi mund të përmbajë: 1 person

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.