Publikohen pamjet nga koha kur Elita Rudi punonte në ministri, dukej krejt ndryshe

Magazine
19:59 | 15 Nëntor 2020

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

 

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar pamje nga koha kur pu

nonte në Ministri.

Nga fotoja mund të shihni se sa ka ndryahuar nga ajo kohë. /ORAinfo/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.