Prindërit e saj po e festojnë 29 vjetorin e martesës, kështu i uron Learta

Magazine
12:59 | 30 Qershor 2020

Learta Jakupi po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Reja e Shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Prindërit e saj, sot po e festojnë 29 vjetorin e martesës.

Learta ua ka uruar përvjetorin e 29 të martesës, duke postuar një foto të prindërve të saj. /ORAinfo/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.