Plot stil, Demi ‘mahnit’ me imazhet e reja

Lajme
14:54 | 19 Nëntor 2020

Demi Rose bë që sërish të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj.

Demi Rose vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë e publik. Format e saj trupore të cilat i ekspozon pandërprerë janë vetëm një nga arsyet.

Modelja njihet edhe për stilin e veçantë, veshje në të cilat pothuajse asnjëherë nuk e lë pa e ekspozuar gjoksin gjigant. Njësoj ka vepruar edhe në imazhet e fundit në të cilat shfaqet tejet atraktive. Në njërën foto ajo ka zgjedhur ngjyrën e zezë e cila e bën të duket e veçantë, ndërsa në tjetrin imazh shihet me një bluzë të bardhë e cila mezi ia zë gjoksin.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.