Për ‘inat’ të ish-të fejuarës, djali i Danit bën këtë veprim

Magazine
20:06 | 27 Nëntor 2020

Andi Krasniqi tashmë është personazh shumë i njohur për publikun.

Ai u bë i njohur si djali i këngëtarit të mirënjohur, Ramadan Krasniqi-Dani, shkruan ORAinfo.

Djali i Danit pak ditë më parë u nda nga e fejuara, duke u bërë kështu sërish shumë i përfolur.

Por, ai vazhdon të jetë aktiv edhe në rrjetet sociale, siҫ ishte më parë.

Sot ish-e fejuara e tij publikoi një foto ku dukej shumë bukur, e të njëjtën gjë e bëri edhe Andi pak kohë më pas.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.