Për Gjyste Vulen mosha është thjesht numra, shikojeni se si shfaqet nga bregdeti

Magazine
02:24 | 30 Korrik 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, karrierën muzikore e ka nisur herët.

Mirëpo ani pse ka kaluar kohë prej kur ajo është në skenë ajo nuk di të ndalet madje po e sfidon edhe moshën për nga paraqitja e jashtme.

Ajo së fundmi e ka publikuar një foto në të cilën duket atraktive, kështu duke lënë edhe njëherë nën hije vajzat e reja, madje edhe modelet.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.