Patrisi tha se Tiani do ta këtë mbiemrin vetëm Berisha, vjen reagimi i papritur nga Tun

Magazine
19:22 | 05 Janar 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna dhe Patris Berisha më nuk janë bashkë. Këtë se fundmi e ka konfimuar edhe vet Patrisi.

Ai është pyetur për raportet e tij me Tunën, pasi kjo e fundit ka tash e sa kohë që është shpërngulur bashkë me djalin në Shkup.

Patrisi e bëri të qartë se nuk janë bashkë më me Tunën, por e mbajti statusin e lidhjes së tij si “të komplikuar”.

Megjithatë ai këmbëngulë se djali i tij do ta këtë mbiemrin e tij, përcjell ORAinfo.

“Tianit mund t’ia bëjë mbiemrin si të dojë në Instagram, por ajo mbiemrin e vërtetë dhe në letra do ta ketë Berisha”, ka këmbëngulur Patrisi.

Duket se deklaratat e fundit nuk e kanë shqetësuar fare Tunën.

Ajo duke mos prefetuar që të flas për këtë temë, ka zgjedhur që ta postojë foton e djalit të saj duke buzeqeshur.

Kaq simpatik po duket ai.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.