Pas pushimeve në Shqipëri, kështu po duket Afrona në Zvicër

Magazine
01:31 | 16 Gusht 2020

Pas disa muajsh larg njëri- tjetrit Afrona dhe Blero u bashkuan për pushime.

Çfti i njohur ndryshe nga vitet tjera këtë vit zgedhën bregdetin shqiptar për pushime si shumë artistë tjerë, shkruan “Kosovarja”.

Por menjëherë pas pushimeve, Afronës iu desht të kthehej në Zvicër aty ku jeton e vepron profesionin e saj si modele.

Bukuroshja kosovare nuk ka hezituar të ndajë ca imazhe nga Zvicra e bukur.

Kështu thjesht e mirë po duket edhe atje në përditshmëri./Kosovarja/

View this post on Instagram

When Mamma takes pictures😍

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.