Pas publikimit të kësaj videoje, Lindsey mund ti lë fansat pa gjumë sonte

Magazine
09:40 | 02 Dhjetor 2020

Lindsey u shfaq tejet provokuese.

Lindsey Pelas është aktive në rrjete sociale dhe çdo herë e më shumë po e rrëmben vëmendjen. Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme por si duket më shumë po u bëjnë përshtypje videot në të cilat Lindsey shfaqet seksi.  Me një postim të fundit ajo “rrezikoi” që ti lë ndjekësit e saj pa gjumë sonte. Me bikini të vogla e gjoks gjigant, nuk kishte se si Lindsey të mos e merrte gjithë vëmendjen. Kjo vihet re edhe nga komentet dhe pëlqimet e shumta që ka pranuar.

https://www.instagram.com/p/CIRPRYFgYuR/?utm_source=ig_web_copy_link

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.