Pas ndarjes nga i fejuari, ish-reja e Danit bën këtë veprim

Magazine
19:40 | 19 Nëntor 2020

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo.

 

Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre.

Ajo tashmë po bën vetëm postime nga puna, aty ku duket se është edhe fokusi i saj./ORAinfo/

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.