Pas ditëlindjes, Elita na prezanton me dhuratën më ‘romantike’ që pranoi

Magazine
13:01 | 30 Qershor 2020

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foto e fundit ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një buqetë me lule./ORAinfo/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.