Papa i bën ‘like’ modeles braziliane, reagon 27-vjeçarja: Të paktën po shkoj në parajsë

Magazine
23:41 | 16 Nëntor 2020

Papa i bën ‘like’ modeles braziliane, reagon 27-vjeçarja: Të paktën po shkoj në parajsë

Së fundmi në mediat e huaja ka bërë bujë një lajm ku Papa Françesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje braziliane e cila reklamonte të pasmet bombastike nën veshjen provokuese si një vajzë shkolle. Por kjo nuk ka shpëtuar pa u komentuar as nga vetë modelja, e cila së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, krahas fotos provokuese ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë. “Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan modelja.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.