Pamela Anderson nuk i ndalon imazhet atraktive, kësaj radhe nga banjo

Magazine
10:09 | 27 Nëntor 2020

Pamela ka publikuar foto nga banjo.

Pamela Anderson si duket nuk e ka ndërmend t’ua lëshoj vendin vajzave të reja. Përkundër viteve dhe karrierës së gjatë, ajo vazhdon të jetë tejet e komentuar dhe në top-formë. Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpesh publikon foto nga e kaluara, mirëpo bazuar në fotot e reja që i realizon shumë pak vihet re dallimi. Pamela edhe kësaj radhe ka pozuar atraktive. Tani zgjodhi që të realizoj foto në banjo ndërsa ka marrë pozë provokuese. Sigurisht se edhe vullnetin e madh ia japin fansat e shumtë

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.