Pak para martesës, Fjolla Morina pranon edhe një dhuratë nga biznesmeni

Magazine
18:12 | 27 Nëntor 2020

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë nga i dashuri i saj Fisnik Syla.

Ajo ndau me ndjekësit e saj fotografinë ku shihen dy telefona të mençur – iPhone 12, pra modelin e ri.

Këngëtarja thjeshtë etiketoi të dashurinë e saj në postim bashkëngjitur me emoji me sy zemra dhe zemër.

Nëse nuk e dini, Fjolla ka kohë që ka nisur lidhjen me Fisnikun, me të cilin ajo po ndjehet shumë e lumtur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.