Pak ditë pas vdekjes së nënës, Drita bën veprimin me të cilin përloti të gjithë

Magazine
16:50 | 21 Nëntor 2020

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Pak ditë pas vdekjes së nënës, Drita ka publikuar një foto familjare të mëhershme.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.