Pak ditë më parë u nda nga e fejuara, djali i Danit na prezanton me ‘dashurinë’ e re

Magazine
19:30 | 17 Nëntor 2020

Andi Krasniqi tashmë është personazh shumë i njohur për publikun.

Ai u bë i njohur si djali i këngëtarit të mirënjohur, Ramadan Krasniqi-Dani, shkruan ORAinfo.

Djali i Danit pak ditë më parë u nda nga e fejuara, duke u bërë kështu sërish shumë i përfolur.

Por, ai vazhdon të jetë aktiv edhe në rrjetet sociale, siҫ ishte më parë.

Sonte ai ka publikuar një foto të veturës së saj super-luksoze.

Duket se kjo është ‘dashuria’ e vetme e Andit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.