“Pajtesa” publikon imazhe të mrekullueshëm në një mujorin e djalit

Magazine
11:57 | 28 Korrik 2020

“Pajtesa” vazhdon të jetë një emër mjaftë I përfolur nga mediet rozë.

Ishte profesioni i saj që e bëri të jetë e famshme kudo që ka shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Periudhën e mëmësisë bukuroshja po e përjeton si është më së miri, duke kaluar mjaftë kohë me familjen e saj.

Duke publikuar imazhe të shumta me Lekën e vogël, sot në një mujorin e lindjes i realizoj foto të mrekullueshme.

Dita ditës djali po rritet, duke u bërë fotogjen i vogël./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.