“Pajtesa” ndanë pamjen më të ëmbël të djalit dhe bashkëshortit

Magazine
23:29 | 14 Korrik 2020

Fiona Gllavica, aktorja që u bë e njohur përmes serialit “Çka ka shpija”, renditet mes emrave që kanë mjaftë vëmemdja nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja që thotë se nuk ka as ngjashmërinë më të vogël me karakterin që e luan në serial, ka treguar se megjjthatë aty e ka gjetur vetën.

Fiona së fundi është bërë nënë e një djali, për çka po ndihet mjaftë e lumtur dhe e plotësuar, siç do të ndihej secila.

Fiona në postimin e fundit shfaq bashkëshortin me të birin, në një foto tejet të ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.