Pa filtera e photoshop, Lulja befason me këtë pamje

Magazine
17:55 | 17 Nëntor 2020

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, përcjell ORAinfo

Duke u shfaqur me grime të lehta e të thjeshta, së fundmi na ka mahnitur me veshje tradicionale duke u shfaqur me frizurë e grim të rëndë.

Mirëpo si duket ajo në të vërtetë?

Kanë qenë fansat e saj ata të cilët zbuluan portretin e vërtetë të saj, ku edhe pa filtera e photoshop, ajo po duket mahnitëse.

Për më tepër shikoni foton…

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.