Oriolës nuk po ia fsheh as gjethi sipër gjoksin gjigant

Magazine
00:49 | 31 Korrik 2020

Modelja bukuroshe Oriola Marashi ka nisur pushimet me partnerin e saj, futbollistin Eros Grezda. Ato kanë zgjedhur si destinacion Turqinë dhe modelja nuk i ka kursyer fotot joshëse në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet e shtrirë në rërë. Modelja ka pozuar tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, por është siguruar që t’i mbulojë pjesët intime me gjethe.

“E humbur në plazh”, ka shkruar Oriola krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.