Oriola Marashi shfaqet atraktive nga prapaskenat e fotosesionit të ri (Foto)

Magazine
09:37 | 24 Nëntor 2020

Oriola Marashi vjen seksi nga prapaskenat e setit të fotografik.

Modelja shqiptare merr gjithmonë vëmendjen e publikut me fotot që poston dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi. Oriola Marashi, është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe bën publikimin e imazheve atraktive.lajmi.net. Kësaj radhe ajo erdhi me disa sekuenca nga prapaskenat e një seti të ri fotografik. Oriola shihej e veshur vetëm me të brenshme dhe një parukë ngjyrë rozë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.