Oriola Marashi ngacmon nga palestra, ndan videon me poza joshëse

Lajme
15:43 | 11 Dhjetor 2020

Oriola Marashi nuk i ndal paraqitjet nga palestra.

Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të komentuara shqiptare. Dihet se ajo është ndër modelet më të njohura e cila është mjaft aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet teksa thuajse asnjëherë nuk mungojnë paraqitjet provokuese.

Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një video teksa ishte në palestër ku vëmendjen e mori gjoksi i bujshëm i Oriolës. Oriola vjen e veshur me rroba sportive por bluza e bardhë i zbluon shumë asaj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.