Nusja e Milotit grimohet lehtë për të dalë, shikoni si po duket

Magazine
20:13 | 28 Dhjetor 2020

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Sot, Belkizi ka postuar në foto ku shihet se është rregulluar për të dalë.

E grimuar lehtë, Blekizi lë pa fjalë me pamjen.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.