Nusja e Goldit mori një dhuratë shumë të veçatë st, shikoni reagimin e saj

Magazine
19:55 | 26 Nëntor 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë, e këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit e saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.