Nusja e Goldit e lumtur pasi lindi djalin, shikoni veprimin e saj

Magazine
19:28 | 29 Nëntor 2020

Gold Ag dhe Ermira Shkodra tani janë një çift tejet i dashur për publikun.

Ata i dhanë fund beqarisë pak muaj më parë me një dasmë tejet private, përcjell ORAinfo.

Dje çifti janë bërë prindër për herë të parë.

E pasi lindi djalin, Ermira nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ripostuar fotot që fansat e Goldit kanë publikuar pasi çifti u bënë prindër.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.