Nuses së Ledrit i ndodh e papritura pak ditë para lindjes

Magazine
20:11 | 25 Nëntor 2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E pak ditë para lindjes, duket se Sara po argëtohet shumë.

Ajo sot ka publikuar një foto qesharake me një nga efektet e Snapit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.