Nuk përmbahet Learta, tregon çka po i hahet më shumë gjatë kësaj shtatzënie

Magazine
18:44 | 30 Nëntor 2020

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo

Learta tani ëstë në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë dhe gjatë kësaj khe atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se gjatë kësaj shtatzënie asaj po i hahen më së shumti mandarinat.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.